İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı

Giderek artan nüfusla birlikte parasal işlemlerde bankalar çok daha fazla tercih edilmektedir. Bankacılık faaliyetlerinin artmasıyla bankalardaki taşıma işlemlerinde de artış gözlenmektedir. Buna paralel olarak banka taşımacılığı alanında faaliyet gösteren nakliyat firmalarının önemi de gün geçtikçe artmaktadır. Bankaların gerçekleştirmiş olduğu hizmetin hassasiyetinden dolayı taşınma işlemlerinde de oldukça özenli davranılması gerekmektedir.

Banka Taşıma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Banka taşıma sürecinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için bazı konulara dikkat edilmektedir. Bu konuları şu şekilde sıralayabiliriz:

*Ekspertiz hizmetiyle taşınacak malların tam listesi ve değerleri belirlenmektedir. Sektörde uzun süredir hizmet veren Oruçoğlu Nakliyat ücretsiz bir şekilde ekspertiz hizmeti vererek taşınacak malların net olarak belirlenmesini sağlamaktadır. Böylece taşınma işleminin sonunda listeden eşyaların kontrolü kolay bir şekilde sağlanabilmektedir.

*Taşınacak bütün eşyalar numaralandırılarak yüklemenin de bu numaralandırmaya göre yapılması sağlanmaktadır. Böylece taşınma işleminin gerçekleştirildiği yere yerleşmenin çok daha kolay bir şekilde gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

*Bankalar birçok dosya ve klasörün saklandığı yerler olduğundan banka taşımacılığı işleminde bu dosya ve klasörlerin iyi bir şekilde paketlenerek sistemsel olarak taşınması çok önemli olmaktadır.

*Mobilyalar özenle paketlenerek gelebilecek darbelere karşı iyi korunması sağlanmaktadır. Mobilyaların demontaj ve montaj işlemi profesyonel marangoz ekibiyle gerçekleştirilerek mobilyaların sorunsuz bir şekilde kurulumu gerçekleştirilmektedir.

*Bankalarda bulunan elektronik eşya ve bilgisayarlar ayrı bir şekilde paketlenerek bu eşya ve bilgisayarların zarar görmesinin önüne geçilmektedir.

*Gerçekleştirilen taşınma işlemi sigortalanarak olası kazalarda maddi hasarların giderilmesi sağlanmaktadır.

Uygun Fiyatlara Banka Taşıma Hizmeti

Taşınacak eşyanın miktarı, kullanılacak araç sayısı, gerek duyulan personel sayısı gibi faktörler taşınma işleminin fiyatını etkilemektedir. Profesyonel ekibi ve disiplinli çalışma prensibiyle faaliyetlerine devam eden Oruçoğlu Nakliyat, banka taşımacılığı alanında da müşterilerine en kaliteli hizmeti en ucuza sunmaktadır.