İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz hizmeti ile müşterilerimiz için en uygun planlamayı gerçekleştirmiş oluyoruz. Ücretsiz olarak verilen ekspertiz hizmetimiz taşınacak veya depolanacak olan tüm eşyalarınız için verilmektedir. Bu hizmeti almak için yapmanız gereken bizi aramaktır. Profesyonel keşif ekibimiz hızla size dönüş sağlayacak ve eşyalarınızı Oruçoğlu Nakliyat olarak yerinde tespit edecektir.

Oruçoğlu Nakliyat firması olarak her türlü taşımacılık ve eşya depolama hizmeti öncesinde ekspertiz hizmetini vermiş oluyoruz. Ekspertiz hizmeti ile taşınacak olan yere gidiyor ve bu şekilde hem yerin konumunu, hem de eşyalarının durumunu belirliyoruz. Bu işlem sonunda gerekli planlamayı en doğru şekilde yapmış oluyoruz. Oruçoğlu Nakliyat firmamızın ayrıcalıklı hizmetleri herkes için aynı standart üzerinden sağlanmaktadır. Firmamız, başta evden eve taşımacılık olmak üzere her türlü ihtiyacınızı sorunsuz bir şekilde karşılamaktadır. Ev taşımacılığı dışında her türlü eşyanızın değerinin farkında olarak sorunsuz bir şekilde yeni adresinize taşıyoruz. Oruçoğlu Nakliyat firması olarak müşterilerimize maksimum konfor sağlıyoruz. Sizler kendiişleriniz, keyfinizle ilgilenirken firma olarak biz tüm işlemleri tamamlıyoruz.
Gerek şehir içi, gerekse de şehirlerarası eşya taşımacılığı ihtiyaçlarınızda bizi arayabilirsiniz. Konusunda uzman ekibimizle sigortalı taşımacılık ve sigortalı eşya depolama hizmetlerimiz bulunmaktadır. Türkiye’de geniş bir hizmet ağına sahip olan Oruçoğlu Nakliyat firmamız, tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak karşılayacaktır. Günün 24 saati müşteri desteği firmamız tarafından sağlanmaktadır. Telefon, e mail veya web sitemizden bize ulaşabilirsiniz.