İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz Hizmeti.Müşterilerimiz için en uygun planlamayı gerçekleştirmiş oluyoruz. Ücretsiz olarak verilen ekspertiz hizmetimiz taşınacak veya depolanacak olan tüm eşyalarınız için verilmektedir. Bu hizmeti almak için yapmanız gereken bizi aramaktır. Profesyonel keşif ekibimiz hızla size dönüş sağlayacak ve eşyalarınızı firma olarak yerinde tespit edecektir.Ekspertiz Hizmeti

Ev Eşyası Taşıma ve Depolama Hizmeti

Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz Hizmeti

Nakliye firması olarak her türlü taşımacılık ve eşya depolama hizmeti öncesinde ekspertiz hizmetini vermiş oluyoruz. Ekspertiz hizmeti ile taşınacak olan yere gidiyor ve bu şekilde hem yerin konumunu, hem de eşyalarının durumunu belirliyoruz. Bu işlem sonunda gerekli planlamayı en doğru şekilde yapmış oluyoruz.Nakliyat firmamızın ayrıcalıklı hizmetleri herkes için aynı standart üzerinden sağlanmaktadır.

Şehir içi Şehirler Arası Ev Taşımacılığı

Firmamız, başta evden eve taşımacılık olmak üzere her türlü ihtiyacınızı sorunsuz bir şekilde karşılamaktadır. Ev taşımacılığı dışında her türlü eşyanızın değerinin farkında olarak sorunsuz bir şekilde yeni adresinize taşıyoruz. Ev Taşıma firması olarak müşterilerimize maksimum konfor sağlıyoruz. Sizler kendi işleriniz, keyfinizle ilgilenirken firma olarak biz tüm işlemleri tamamlıyoruz.
Gerek şehir içi, gerekse de şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarınızda bizi arayabilirsiniz. Konusunda uzman ekibimizle sigortalı taşımacılık ve eşya depolama hizmetlerimiz bulunmaktadır. Türkiye’de geniş bir hizmet ağına sahip olan taşıma firmamız, tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak karşılayacaktır. Günün 24 saati müşteri desteği firmamız tarafından sağlanmaktadır. Telefon, e mail veya web sitemizden bize ulaşabilirsiniz.ayrıca firmamız istanbul kadiköy nakliyat ataşehir evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir.