İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve Sigortalı Taşıma

Evden Eve Sigortalı Taşıma.Sigortalı taşıma ile her türlü eşya ve malzemeleriniz güven içinde taşınmaktadır. Nakliyat firması olarak gerek eşya taşımacılığında, gerekse de eşya depolama hizmetlerinde sigorta teminatı sunuyoruz. Bu şekilde Sigortalı Taşıma güvencesini sizler için sağlamış oluyoruz.
Eşyalarınızın taşıma esnasında zarar görmemesi ve olası zararlarda teminat sağlanması tüm müşterilerin ortak beklentisidir.

Yaygın Hale Gelen Sigortalı Taşımacılık

Evden Eve Sigortalı Taşıma

Evden Eve Sigortalı Taşıma

Ne kadar kaliteli nakliye firması seçseniz de, bu gibi durumlar bazen ortaya çıkabilmektedir. firma olarak her türlü riske karşı Evden Eve Sigortalı Taşıma hizmetini devreye sokuyoruz. Sigortalı taşımacılık sayesinde eşyalarınız zarar görmeyecektir. Zarar gören eşyaların değeri sigorta tarafından ödenmektedir. Evden Eve Sigortalı taşıma kapsamında taşınacak veya depolanacak olan eşyalar için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunulmaktadır. Eksper tarafından tespit edilen eşyalar için belirlenen sigorta değeri belirlenmektedir. Bu aşamadan sonra çok ufak bir farklı ile eşyalarınızı sigortalı taşıma güvencesi ile yaptırmış olursunuz. Ülkemizde her geçen gün yaygın hale gelen sigortalı taşımacılık ile eşyalarınız çok daha güvenli olacaktır.

Hizmetlerimizde Birinci Sınıf Kalite Her Zaman İlk Hedefimizdir.

Nakliyat firması olarak eşya depolama, evden eve nakliyat, kurumsal taşımacılık gibi ana kategorilerde hizmet veriyoruz. Evlerinizi, mağazalarınızı, ofislerinizi, fabrikalarınızı, depolarınızı ve benzer tüm eşyalarınızı kısa sürede taşıyoruz. Hizmetlerimizde birinci sınıf kalite her zaman ilk hedefimizdir. Sizlerin memnuniyetini sağlamak adına haftanın 7 günü ve günün 2 saati müşteri desteği sağlıyoruz. Eşya taşıma ve depolama fiyatlarımız minimum düzeydedir. Her alanda rakipsiz liderliğini sürdüren Nakliyat firmamızı tercih edebilir ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.ayrıca firmamız istanbul kadiköy nakliyat erenköy evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir.