İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Fabrika Eşyası Taşıma

Fabrika Eşyası Taşıma.Üretimin en önemli ayaklarından biri olan fabrikalar ülke ekonomisine yaptığı katkılar ve sağlamış olduğu istihdam olanaklarıyla özel bir yere sahiptir. Fabrikalar daha geniş bir yerde faaliyetlerini sürdürme ya da yenilenme gibi sebeplerle mevcut yerlerinden geçici veya kalıcı olarak taşınmak durumunda kalabilmektedir. Bu durumda fabrikanın taşınmasında profesyonel bir destek almak kaçınılmaz bir gerekliliktir. Aksi halde fabrikada bulunan eşyaların taşınma esnasında zarar görme ihtimali ortaya çıkacaktır Nakliyat firması ile fabrika taşıma işlemleri özenle ve hasarsız bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Böylece fabrika hız kesmeden yeni yerinde üretimine devam edebilmektedir.

Fabrika Taşıma Hizmetinde Dikkat Edilecekler

Fabrika Eşyası Taşıma

Fabrika Eşyası Taşıma

Fabrikalar karmaşık yapıya sahip olan yerlerdir. Bu nedenle taşınma esnasında bazı hususlara dikkat etmek taşınmanın sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için önem arz etmektedir. Bu hususları şu şekilde sıralayabiliriz:

*Fabrikalarada elektronik eşyalar, mobilyalar, makineler gibi her birinin paketlenmesinde ayrı yöntemler kullanılması gereken eşyalar bulunmaktadır. Bu nedenle fabrikadaki eşyalar mutlaka gruplara ayrılmalı ve paketleme eşyanın özelliğine göre özenle gerçekleştirilmelidir. Böylece eşyaların taşınma esnasında zarar görme ihtimali en aza indirilmiş olacaktır.

*Ağır yüklü eşyalar insan gücüyle yüklenemeyeceği için bu eşyaların taşınmasında ve araca yüklenmesinde mutlaka forklift kullanılması gerekmektedir. Her türlü ekipmana sahip olan  Nakliyat bünyesinde barındırdığı forklift ve vinç gibi araçlarla fabrika taşıma işlerinde ağır yüklerin sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

*Eşyalar numaralandırılarak yeni yerine numara sırasına göre indirilmelidir. Böylece fabrikanın taşındığı yerde hızlı bir şekilde kurulumu sağlanacaktır.

Fabrika Eşyası Taşımada Öncü Firma

Fabrika Eşyası Taşıma işleminde gerçekleştirilecek yanlış bir hamle büyük zararlara neden olabilmektedir. Bunun bilinciyle hizmet veren Nakliye ile fabrika taşıma işlemleri hızlı, güvenilir ve ucuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.ayrıca firmamız istanbul kadiköy nakliyat göztepe evden eve nakliyat olarak hizmet vermeye devam etmektedir.