İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Hakkımızda

Hakkımızda.Nakliyat firmamız, 1981 yılında bu yana eşya taşımacılığı ve eşya depolama hizmetleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Sorunsuz taşımacılık ve yüzde 100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmetlerimiz devam etmektedir. Firma olarak eşya taşımacılığı konusunda öne çıkan teknolojik araç ve gereçleri takip ediyor ve de bunları sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerde kullanıyoruz.

Uygun Fiyatlarla Hizmet Sunabilmek

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda.Firma olarak kendimizi yeniliyor ve güncelliyoruz. Müşteri istek ve taleplerini eksiksiz olarak karşılıyoruz. Tüm hizmetlerimizde standart kaliteyi ve çalışma ciddiyetini sizlerle buluşturuyoruz. Başta evden eve Evden Eve Nakliyat olmak üzere her türlü eşyanızı dilediğiniz noktaya taşıyoruz. Eşyalarınızı ister şehir içinde, isterseniz de şehirlerarasında dilediğiniz adrese kısa sürede ulaştırıyoruz. Firma olarak bir diğer önceliğimiz en uygun fiyatlarla hizmet sunabilmektir. Bunu sağlamak adına uzman kadrolarımızla yüksek kalitedeki taşıma işlemlerimizi uygun fiyat ve ödeme avantajları ile sağlıyoruz. Her geçen gün artan eşya depolama ihtiyaçlarınızda da Nakliyat olarak taleplerinizi karşılıyoruz. Geçmişten günümüze gelen yüksek taşımacılık deneyimi ile hizmetlerimize ara vermeden devam ediyoruz.

Eşya Taşımacılığında Güven

Hakkımızda.Her türlü koşul ve konumda eşyalarınızı taşıyoruz. Eşya taşımacılığında güven, firmamızın en çok önem verdiği konulardan biridir. Müşterilerimizin güvenini sağlamak adına sigortalı taşımacılık hizmetini sunuyoruz. Uzman keşif ekiplerimizle ekspertiz hizmeti sağlıyor ve taşınma ya da eşya depolama için gerekli olan planlamayı yapıyoruz. Çevreye ve müşterilerine her zaman saygılıolan firmamız, sizlere 7/24 müşteri desteği sağlamaya devam etmektedir.firmamız istanbul kadiköy nakliyat küçükyalı evden eve nakliyat firması olarak nakliye hizmetini vermektiyiz