İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

Yeni kiraladığınız veya satın aldığınız evinize en kısa sürede taşınmayı düşünüyorsanız Oruçoğlu nakliyat daima hizmetinizdedir. Kozyatağı Evden Eve Nakliyat işlemleriniz için güvenilir, kaliteli ve sorunsuz bir taşınma hizmeti sunan Oruçoğlu nakliyat firması, evden eve nakliyat işlemlerinizde alternatif çözümler sunar. Taşınma işlemlerinde hemen hemen herkesin aklında olan ilk iş, yeni evine bir an önce yerleşmektir.

Eşyalarınızın Yerleştirilmesi

Taşınma işi kadar eşyaların yeni taşınılan eve uyumu ve yerleştirilmesi de büyük bir sorundur. Paketlerin açılması, demonte olan mobilyaların montajı ehil olmayan ellerde büyük hasarlara neden olabilmektedir. Kozyatağı Evden Eve Nakliyat işlemlerinizde Oruçoğlu nakliyat güvencesiyle tüm eşyalarınız uzman bir ekip tarafından evinize taşınır. Mobilyalarınız hassasiyetle montajlanır ve hasarsız, masrafsız bir taşınma yaşanır.

Eşyaların Sigortalanması

Aslında taşınma işinin en önemli kısmı eşyaların sigortalanma kısmıdır. Eşyalarınız detaylıca değerlendirilmeli, gerekli incelemeden sonra gerçek bedelleriyle sigortalanmalıdır. Oruçoğlu nakliyat firması, Kozyatağı Evden Eve Nakliyat işlerinizde tüm eşyalarınızı gerçek bedelinden sigortalatır. Sigorta kapsamı sadece nekliyat ile alakalı değildir. Oruçoğlu nakliyat güvencesiyle, taşınmanın her aşamasında tüm eşyalarınız yangına, hırsızlığa, kazalara ve dikkatsizlik sonucu meydana gelebilecek hasarlara karşı itinayla sigortalanmkatadır.

Taşınma Sözleşmesi

Çoğu nakliyat firması sizle el sıkışır, taşınma işine girişir ve eşyalarınızı teslim bile etmeden çekip gider. Oysaki taşınma işlerinde sözleşme yapılması, sonradan meydana gelebilecek her türlü hasarın tanzim edilmesini sağlayacaktır. Oruçoğlu nakliyat firması garantisinde, taşınmayla alakalı her süreç tutanaklarla tespit edilir. Hasar gören eşyalarınız için tutulacak tutanak, zararınızın sigorta tarafından karşılanmasını sağlayacaktır. Bu nedenle taşınma sözleşmesini mutlaka yapmalı ve yapılan sözleşmenin bir nüshasını muhafaza etmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*