İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Ofis Depolama

Ofis Depolama

Firmalar birçok sebepten dolayı depolama ihtiyacı duyabilmektedir. Tadilat, ofiste ihtiyaç duyulmayan eşyaların depolanması, taşınma gibi sebeplerden dolayı firmalar güvenilir depolama hizmeti almak istemektedir. Nakliyat sektörünün önde gelen firmalarından Oruçoğlu Nakliyat, firmalara ofis depolama hizmetiyle de destek vermektedir. Siz de ofisinizin tamamını veya ofisinizdeki bazı eşyaları depolamak için güvenilir bir firma arıyorsanız Oruçoğlu Nakliyat ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Ofis Depolama Hizmeti

Oruçoğlu Nakliyat eşyalarınızı neme, haşerelere ve diğer zarar verici unsurlara karşı korunan özel olarak hazırlanmış depolarda size özel odalarda depolamaktadır. Depolanmadan önce eşyalarınız özenle paketlenerek eşyalarınıza zarar verebilecek durumlardan korunmaktadır. Ofislerde bulunan evrakların depolanmasında da çok bölmeli ve raflı sistemler kullanılarak tasniflenmiş dosyaların düzenin bozulmaması sağlanmaktadır. Böylece dosyalar yeni ofise taşındığında iş yükünün büyük oranda azalması amaçlanmaktadır. Güvenlik hizmetiyle eşyalarınızın her zaman güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Eşyalarınız yangın, deprem, su basması gibi olumsuz koşullara karşı sigortalanarak uğrayabileceğiniz zararların önüne geçilmektedir. Böylece yeni yerinize taşınana kadar eşyalarınızın korunmasını sağlayabilirsiniz. Böylece siz de ofis depolama hizmeti ile çok daha keyifli bir şekilde diğer işlerini gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ofis Depolama Ücretleri

Birçok avantajının yanı sıra ekonomik olması sebebiyle de son zamanlarda birçok firmanın ofis depolama hizmeti aldığını söyleyebiliriz. Müşterisini her zaman düşünen ve müşterisinin memnuniyetini ön planda tutan Oruçoğlu Nakliyat firması da her zaman en uygun fiyatlarla hizmet vermeyi ilke edinmiştir. İhtiyacınız olan deponun büyüklüğüne, eşyalarınızın çokluğuna göre belirlenen uygun fiyatlarda ofis depolama hizmeti alabilirsiniz. Alacağınız bu hizmetin geçici süreler için yeni ofis kiralamaktan çok daha uygun fiyatlara mal olduğunu söyleyebiliriz. Bu da size ve firmanıza büyük bir ekonomik avantaj sağlayacaktır.