İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Sigortalı Taşıma

Sigortalı taşıma ile her türlü eşya ve malzemeleriniz güven içinde taşınmaktadır. Oruçoğlu Nakliyat firması olarak gerek eşya taşımacılığında, gerekse de eşya depolama hizmetlerinde sigorta teminatı sunuyoruz. Bu şekilde Sigortalı Taşıma güvencesini sizler için sağlamış oluyoruz.
Eşyalarınızın taşıma esnasında zarar görmemesi ve olası zararlarda teminat sağlanması tüm müşterilerin ortak beklentisidir. Ne kadar kaliteli nakliye firması seçseniz de, bu gibi durumlar bazen ortaya çıkabilmektedir. Oruçoğlu Nakliyat firması olarak her türlü riske karşı Sigortalı Taşıma hizmetini devreye sokuyoruz. Sigortalı taşımacılık sayesinde eşyalarınız zarar görmeyecektir. Zarar gören eşyaların değeri sigorta tarafından ödenmektedir. Sigortalı taşıma kapsamında taşınacak veya depolanacak olan eşyalar için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunulmaktadır. Eksper tarafından tespit edilen eşyalar için belirlenen sigorta değeri belirlenmektedir. Bu aşamadan sonra çok ufak bir farklı ile eşyalarınızı sigortalı taşıma güvencesi ile yaptırmış olursunuz. Ülkemizde her geçen gün yaygın hale gelen sigortalı taşımacılık ile eşyalarınız çok daha güvenli olacaktır.
Oruçoğlu Nakliyat firması olarak eşya depolama, evden eve nakliyat, kurumsal taşımacılık gibi ana kategorilerde hizmet veriyoruz. Evlerinizi, mağazalarınızı, ofislerinizi, fabrikalarınızı, depolarınızı ve benzer tüm eşyalarınızı kısa sürede taşıyoruz. Hizmetlerimizde birinci sınıf kalite her zaman ilk hedefimizdir. Sizlerin memnuniyetini sağlamak adına haftanın 7 günü ve günün 2 saati müşteri desteği sağlıyoruz. Eşya taşıma ve depolama fiyatlarımız minimum düzeydedir. Her alanda rakipsiz liderliğini sürdüren Oruçoğlu Nakliyat firmamızı tercih edebilir ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.