İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Villa Eşyası Taşıma

Villa Eşyası Taşıma.Günümüzde kuşkusuz en konforlu yaşam alanlarının başında geniş, ferah ve bahçeli villalar gelmektedir. Ancak yeni bir eve taşınma veya villada gerçekleştirilecek tadilat işlemleri gibi nedenlerden dolayı villa sahipleri eşyalarını taşıtma ihtiyacı duyabilmektedir. İşte bu noktad vermiş olduğu Villa eşyası taşıma hizmetiyle imdadınıza yetişiyor. Vermiş olduğu kaliteli hizmet anlayışıyla taşınma işlemini büyük bir dert olmaktan çıkaran Oruçoğlu Nakliyat sayesinde ev sahipleri taşınma sürecini çok daha keyifli bir şekilde atlatmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Villa Taşıma İşleminde Dikkat Edilecekler

Villa Eşyası Taşıma

Villa Eşyası Taşıma

Villa Eşyası Taşıma.Nakliye taşınma sürecinde herhangi bir sorun yaşanmaması için gerekli bütün önlemleri almaktadır. Böylece taşınma sürecinde herhangi bir problem yaşanmayacağından emin olursunuz. Ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilen ekspertiz hizmetiyle villa eşyası taşıma süreci başlar. Uzman personel tarafından taşınma işleminin planlanması ve ücretlendirilme işlemi gerçekleştirilir. Belirtilen gün ve saatte uzman personel tarafından eşyaların paketlenmesi gerçekleştirilir. Mobilyaların montaj ve demontaj işlemleri uzman marangozlar tarafından yapılır. Eşyaların zarar görme ihtimaline karşı sigortalı taşıma gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınız özenli bir şekilde paketlenerek taşınma esnasında zarar görmesinin önüne geçilmektedir.

Villa Taşıma Ne Kadar Sürede Gerçekleşir?

Villalar normal evlere göre çok daha büyük hacimli yaşam alanlarıdır. Bu nedenle bu evlerde bulunan eşya miktarı daha fazla olmaktadır. Bu da taşınma süresinin normal bir eve göre daha uzun sürmesi anlamına gelmektedir.Firmamız müşterilerinin en kısa sürede taşınma telaşından kurtulması için işlemleri mümkün olduğunca hızlı bir şekilde tamamlamaya gayret etmektedir. Eşyaların paketlenmesi işlemi villadaki eşya miktarına göre değişmekle birlikte ortalama 1 gün sürmektedir. Paketleme işleminin ardından ertesi gün taşınma işlemi ve eşyaların boşaltılması gerçekleştirilmektedir. Böylece 2 gün içerisinde villa taşıma süreci sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.nakliye firması olarak İstanbul kadıköy nakliyat suadiye evden eve nakliyat firması olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.